Český hudební fond – půjčovna a bazar klavírů a pian Brno

Potěšte své blízké pianem nebo pianinem z půjčovny klavírů

Český hudební fond pokračuje v tradici zapůjčování hudebních klávesových nástrojů a vedeme rovněž bazar pianin a klavírů. Naší filosofií je rozšířit lásku k hudbě a pomoci v prvních krocích všem, kteří si nákladný klavír nemohou dovolit. Poskytujeme půjčovnu a pronájem klavírů a pian.

  • Václavská 38/3
  • Brno - Staré Brno
  • 603 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Půjčovna a pronájem klávesových nástrojů

Tradice půjčování pianin a klavírů se zrodila v polovině minulého století. Jejím účelem byla podpora hudební vzdělanosti. A i po šedesáti letech v této tradici stále pokračujeme a stále přispíváme svým dílem k hudebnímu rozvoji dětí i dospělých. Obracíme se především na všechny, kteří s hrou začínají a ještě si nechtějí pořizovat své vlastní pianino Petrof či dokonce klavírní křídlo. Stejně tak pomáháme rodinám s dětmi, které s hrou začínají, a také všem, kteří si vlastní nástroj nemohou z finančních důvodů dovolit.

Navštivte jednu z našich provozoven v Praze, Brně, Ostravě a Lanškrouně a vyberte si nástroj, který vám bude vyhovovat. V naší nabídce naleznete klavíry, piana pro děti i oblíbené pianino Petrof, na kterém začínala řada velkých hudebníků dělat své první umělecké krůčky. Předpokládáme většinou dlouhodobé zápůjčky na měsíc a více, ale vyjdeme vstříc i zájemcům, kteří potřebují nástroj jen na kratší dobu. A abyste nemuseli přemýšlet o tom, co budete hrát, zapůjčíme vám rovněž potřebné noty. Disponujeme archívem širším než 20 000 titulů komorních i orchestrálních děl.

Bazar hudebních nástrojů

Kromě samotné půjčovny zajišťujeme i bazar hudebních nástrojů. V něm nabízíme k prodeji použité nástroje značek Föster, Petrof, Scholze a Weinbach. Všechny nabízené klavíry a pianina v našem bazaru hudebních nástrojů jsou funkčně bezchybné, mají jen různě poškozený povrch. Hodí se tedy především na domácí cvičení na začátku hudební dráhy.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.