Český hudební fond – půjčovna a bazar klavírů a pian Brno

Potěšte své blízké pianem nebo pianinem z půjčovny klavírů

Český hudební fond pokračuje v tradici zapůjčování hudebních klávesových nástrojů a vedeme rovněž bazar pianin a klavírů. Naší filosofií je rozšířit lásku k hudbě a pomoci v prvních krocích všem, kteří si nákladný klavír nemohou dovolit. Poskytujeme půjčovnu a pronájem klavírů a pian.

  • Václavská 38/3
  • Brno - Staré Brno
  • 603 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Půjčovna a pronájem klávesových nástrojů

Tradice půjčování pianin a klavírů se zrodila v polovině minulého století. Jejím účelem byla podpora hudební vzdělanosti. A i po šedesáti letech v této tradici stále pokračujeme a stále přispíváme svým dílem k hudebnímu rozvoji dětí i dospělých. Obracíme se především na všechny, kteří s hrou začínají a ještě si nechtějí pořizovat své vlastní pianino Petrof či dokonce klavírní křídlo. Stejně tak pomáháme rodinám s dětmi, které s hrou začínají, a také všem, kteří si vlastní nástroj nemohou z finančních důvodů dovolit.

Navštivte jednu z našich provozoven v Praze, Brně, Ostravě a Lanškrouně a vyberte si nástroj, který vám bude vyhovovat. V naší nabídce naleznete klavíry, piana pro děti i oblíbené pianino Petrof, na kterém začínala řada velkých hudebníků dělat své první umělecké krůčky. Předpokládáme většinou dlouhodobé zápůjčky na měsíc a více, ale vyjdeme vstříc i zájemcům, kteří potřebují nástroj jen na kratší dobu. A abyste nemuseli přemýšlet o tom, co budete hrát, zapůjčíme vám rovněž potřebné noty. Disponujeme archívem širším než 20 000 titulů komorních i orchestrálních děl.

Bazar hudebních nástrojů

Kromě samotné půjčovny zajišťujeme i bazar hudebních nástrojů. V něm nabízíme k prodeji použité nástroje značek Föster, Petrof, Scholze a Weinbach. Všechny nabízené klavíry a pianina v našem bazaru hudebních nástrojů jsou funkčně bezchybné, mají jen různě poškozený povrch. Hodí se tedy především na domácí cvičení na začátku hudební dráhy.

Napište nám

Povinná pole